| AmaneMisa a întrebat:

Cum pot sa copiez un link?

15 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dai clic dreapta, Copiați și apoi te duci cu săgeata de la mouse în fereastra unde vrei să-ți afișeze link-ul și tot clic dreapta, Înserați.
Pa, pa.

| BiwCupcake a răspuns:

Copy -> paste

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Inconjori linkul apoi dai click dreapta pe link si dai copy apoi paste unde vrei sa il pui

| cici a răspuns:

Cand cauti ceva te uiti sus unde scrie de exemplu:http://www.tpu.ro/timp-liber/cum-pot-sa-copiez-un-link/ si albastresti tot si dai clik dreapta pe link si dai copy si te duci unde vrei sa il pui si dai paste

| chipangelic a răspuns:

Pai...de unde icpe linkul ti click stanga pana il fai tot linkul-l albastru si apoi dai click dreapta pe copy(daca meniulcalculatorului este in engleza)si unde vrei sa il copiezi in acel spatiu dai paste... sper ca te-am ajutat

| chipangelic a răspuns:

Acolo era de unde incepe scuze.

| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a răspuns:

Bunahappy. tii apasat click stnaga si misti sageata pe tot linkul.( il capturezi). si apoi click dreapta pe link dupa ce apare scrisu albastru i dai copy... apoi paste in ocul unde vrei sa para...sau Dupa ce tii apasat click dreapta si setezi linkul apesi Ctrl+ c si apoi unde vrei sa apara apesi ctrl+vhappy. nu prea am exlicat bine. sper sa intelegi.srry.dar ma grabeam si nu prea am scris binehappy. sper ca te-am putut ajutahappy. funda?batting eyelashes

| angelany a răspuns:

Click dreapta-copy

| cccristi a răspuns:

Il selectezi cu mouse-ul si ii dai click dreapta si copy, link-ul se afla in partea de sus a browser-ului pe care il folosesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Click dreapta dupa care selectezi copy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai intai dai clik pe el si se face albastru apoi dai clik dreapta si dai copi apoi te duci unde vrei sa il pui si dai clic dreaspta si apoi paste si gata

| Kissurose a răspuns:

RObotzi.S02.Ep23.Banile
RObotzi

| ClaudiaMaria114 a răspuns:

Găsești aici https://www.facebook.com/....../photo.php (ai o poză în care înțelegi mai bine) te duci unde vrei cu linkul. De exemplu: ai copiat linkul și de duci pe facebook. Acolo " La ce te gândești " apeși click dreapta și dai " inserați " sau " paste " (depinde ce e la tine). Și gata!

Sper că te-am ajutat :* Fundiță? :3

| peregrin_7440 a răspuns:

Pai vezi deasupra fagini acolo unde scrie ceva? nu stiu cum sa-ti sp pai acolo unde cand intri in alta pagine se schimba ...asa ia si da clik dreapta si da copy si gataaa