| SniP3r a întrebat:

Cum pot sa fac sa ma uit la programele tv care cer sa te uiti cu windows media pleyer sau adobe flash player. Am dat acolo la descarcare le-am descarcat am inslalat am inchis internet explorer si am dat din nou si degeaba daca imi puteti zice cum sa fac?

4 răspunsuri:
| Karakter1 a răspuns:

Incearca sa intri pe Mozilla sau Chrome.Si daca iti spune sa instalezi flash player,instaleaza-l,inchide toate programele si apoi sa intri din nou, mai pe scurt urmeaza instructiunile.Сel putin eu am reusit, sper si tu.))

| bogdanz04 a răspuns:

Incearca sa vezi cu sopcast 3.4.7 merge orice program dar doar cu IE(Internet Explorer), nu o sa iti apara imaginea dar o sa dai jos acolo unde e 2 patrate si ti se deschide in wmp(windows media player), sau dai la optiuni si selectezi orice media player ai in PC. Sper ca te-am ajutat!

| Gammer23 a răspuns:

Foloseste soap cast!

| Speedykl a răspuns:

Http://www.cool-itv.net merge dar iti ttrb cateva prog vezti tu acolo bafta!