| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa fac sa stau mai mult timp treaz de revelion?
in afara sa beau cola...pepsi...cafea etc. sau sa tin un cub de gheata in mana etc. P. S. eu nu pot sa dorm ziua

Răspuns Câştigător
| HoneyBooBoo a răspuns:

Dansează, vorbeşte cu cineva, lasă muzica tare, şi bineînţeles nu stinge lumina!winking

Dacă crezi că nici aceste metode nu te ajută, atunci ar trebui să organizezi o petrecere cu prietenii tăi, atunci va fi o mulţime şi te asigur eu că nu vei adormi.

+P. S. Niciodată să nu stai şi să te uiţi la televizor stând în pat cu lumina stinsă, aşa şansele tale de a sta treaz sunt aproape nule!
Sper că ţi-am fost de ajutor!
XoXo.;*

8 răspunsuri:
| Sofffie a răspuns:

Sa te distrezi incontinuu

Sau daca nu iti este frica de fantome, etc, uita-te la ora 22 la fenomene stranii:X

Te zine treaz 100% mai ales daca mai esti cu cineva.laughing la mine functioneaza

Iesi afara, aprinde pocnitori, uita-te la artificii.

| AleandraIleana98 a răspuns:

Pai cel mai bun sfat ar fi sa te odihnesti.Joi seara culcate mai devreme sau daca nu poti incearca sa dormi si vineri pe zi. Daca esti odihnit o sa poti sa stia treaz.Succes

| Wilder a răspuns:

Ai putea sa dormi la pranz si sa te trezesti pe la ora 8-10 seara.La mine functioneaza.

| doroteea a răspuns:

Ati putea sa va adunati cativa prieteni si distrandu-va, uitati de somnhappy

| TheLegion a răspuns:

Incearca sa stai mul la telavizor sa joci un joc mai vioi sau sa sari in sus, poti incercasa iti dai cu apa pe fata!

| matryko a răspuns:

Dormi ziua!

| lucas_6655 a răspuns:

Pai gaseste o activitate care iti place adica ceva care sa te faca sa fii ft atent acolo ca sa uiti ca iti e somnlaughing

| Loser8299 a răspuns:

Dormi ziua...