| Marius998 a întrebat:

Cum pot sa filmez un videoclip? ( pe calculator )

Imi trebuie un program anume?

Pe youtube poti face bani? ( daca da specificati cum )

Cine raspunde va zic eu ca se stie
big grin

Răspuns Câştigător
| Crissxxx a răspuns:

Trebuie camtasia studio ca sa filmezi si bani faci doar daca detii drpeturi asupra materialului filmat si daca ajungi la sute de mii de vizualizari happysucces!

| Marius998 explică (pentru Crissxxx):

Pai daca eu l-am pus e al meu nu?
Si bani cum pot sa i iau?

| Crissxxx a răspuns (pentru Marius998):

Pai trebuie sa fie muzica ta, si sa nu faci publicitate la nimic in video, sa nu apara nici o firma nimic... trebuie ca continutul viedoclipui tau sa nu mai fie pe net, in caz contrar nu poti face parteneriat cu youtube. sad

| Marius998 explică (pentru Crissxxx):

Bun...
Dar bani cum o sa mi trimita?

| Crissxxx a răspuns (pentru Marius998):

O sa iti bage bani pe card, dar mai e pana atunci...

8 răspunsuri:
| MalinaH a răspuns:

Fraps

| ImNotHere a răspuns:

Pai, legat de filmare, eu iti recomand Fraps si BandiCam. Camtasia studio este o alegere buna pentru editarea videoclipului.Despre bani nu stiu ce sa spun. Eu am filme pe youtube, dar sunt puse doar pentru distractie.

| CristinaCiobanasufana a răspuns:

Music vide

| Ozgean_Polat_1997 a răspuns:

Da