| dianafofiu a întrebat:

Cum pot sa fur la barn buddy si cu caine cu mancare?big grinbig grin

fara hackere sau d-astealaughing Am vazut ca chiar daca cainele meu are mancare, tot imi sunt chestii furatebig grinbig grinbig grin

mersi anticipat:*

(fundita:X:X)

Răspuns Câştigător
| nikole_9247 a răspuns:

Pai apesi pe TAB pana patratelul galben ajunge la friendes` farms (si asta e in fata vecinilor la inceput asa scrie ) dupa care dai enter si o sa iti apara o fereastra.bifezi cainele adica apesi pe el dar nu inchizi fereastra o lasi asa si furi si o sa mearga. succes :*

| bichescucrina a răspuns (pentru nikole_9247):

La mine nu merge. De ce?

9 răspunsuri:
| Alina0491 a răspuns:

Mie-mi da eroare daca schimb data la pc, si nu pot fura. Am incercat si cu tab dar nici asa nu reusesc sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt bune metodele astea cu ceasul sh tab nu le incerca ca tot te musca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu tab mi-a mers o singura data

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar a-s dori si eu cum sa aflu faza asta cu furatul cu tot cu caine yonutz_sucaru2000 este id meu va rog anuntatima si pe mine in caz de aflati ceva si app am chestia de bagat vecini va astept!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai merge nici o faza la bb doar daca descarci un hack dar dupa parerea mea nu descarca niciun hack ca astia sunt virusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raluk sa stii ca momentan nu mai sunt trucri de furat cu tot cu caine.Au vazut ca toata lumea apeleaza la acel truc si au luat masuri.:*Daca e sa apara altele noi iti spun.:*big grin

| Deea_5433 a răspuns:

Schimbi data la pc cu o zi inainte... de ex: daca astzai, 22 sept, o modifici in 23 septembrie... si poti fura DOAR plantele care sunt crescute in acea zi. fundita?big grin

| antonia_8070 a răspuns:

Nici mie nu imi merge cu tab sad