| Riki123riki123 a întrebat:

Funda! Cum pot sa imi conving parintii sa ma duca la mall?
Nu stam foarte prost cu banii dar nici foarte bine! Ce as putea sa fac?

Răspuns Câştigător
| yanly a răspuns:

Te rogi de ei până cedează. La mine merge.

5 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Cine a spus ca trebuie sa faci din mersul la mall o activitate de familie? Banuiesc ca vrei sa-ti iei ceva de acolo, deci incepe sa strangi bani si cand se aduna destui te duci singura.

| aqswdefrgthyjukilo a răspuns:

Te duci in mall, te uiti, vezi ce'ti place si astepti reducerile(15 ian). pana atunci strangi si tu bani, si iti ogi parintii sa-ti dea doar diferenta, sau daca poti sa-ti platesti tu, e si mai bine.Eu asa fac de anul trecut si am reusit sa'mi cumpar vreo 5 bluze 2 esarfe o geaca si o pereche de cizme. Bafta:*

| HueyFreeman a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=vSmWJI7QHtw

Vrei sa fi si tu in pas cu moda? Mall-ul nu este nimic special.

| Molecula a răspuns:

Vorbeste o data u ei si zi-le ca vrei asta. Pana la urma daca mergi la mall nu trebuie sa te duci cu cardurile plina sa spargi toti banii, te duci sa te plimbi. Bate-i la cap cu asta ca poate se vor razgandi

| euAly a răspuns:

Atata timp cat nu-ti cumperi tampenii nu vad dc n-ar fi de acord, da in fine...
Zile ca nu intri numa la magazine cu reduceri, iar de la Benvenuti, Massimo Dutti, Dior, H&M si alte magazine cu preturi enorme nu intri laughing