| YESname a întrebat:

Cum pot sa imi descarc metin2 ro
?

Răspuns Câştigător
| aurelian07 a răspuns:

Http://www.metin2.ro/user/register
te inregistrezi si descarci

4 răspunsuri:
| cυρcαкє a răspuns:

Buna.Pai intri pe site-ul lor Metin2.ro http://www.metin2.ro/. Si descarci.Cand ai intrat pe site-ul Metin2.ro, foarte putin mai sus ceva scriind: Descara gratis jocul Metin2 (sau ceva de genu). Tu dai click si faci pasii care iti zice acolo.Inregistare,activare(confirmi contul de pe e-mail) si descarcarea.Mai intai se inregistreaza la acest joc si apoi descarci.

Sper ca te-am ajutat.Bye!

| GeOrGe_2131 a răspuns:

Pai incerci sa intri pe siteul Metin2.RO apoi pe undeva pe la forum scrie DOWNLOAD dai clik run... astepti sa se incarce si se pune singur pe ecran BAFTA!

| soryanu a răspuns (pentru GeOrGe_2131):

Dar trebuie sa-mi descarc gameforce?

| roxanadx a răspuns:

Intri pe site-ul lor iti faci cont si dai downloade si il instalezi in pcwinking