| level8 a întrebat:

Cum sa petrec timpul liber ca ultimul timp ma cam plictisesc

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

Citeste o carte, uita-te la tv, iesi la un suc impreuna cu prietenii, asculta muzica...raspunde la intrebari pe TPU...love struck

2 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Daca te-ai saturat de iesit afara, poti viziona filme pe net, asculti muzica, conversezi pe site, hai distractie placuta!

| drg1994 a răspuns:

Pai mai iesi si u prin oras kesti de astea iti suni prietenii pup vrb cu mine pe mess daca vrei drg_ciprixvaly_9 pup