| Prettymadam a întrebat:

Cum pot sa-mi decorez camera? fundita:]

Răspuns Câştigător
| AislinnLowery a răspuns:

Asta nu tine de noi. Tine de personalitatea ta.
Cateva criterii:
1. trebuie sa te simti foarte bine in ea, sa te relaxezi cu usurinta.
2. incearca sa o decorezi in asa fel incat sa te reprezinte. Poti pune poze cu tine si prietenii tai, poti face tu unele dintre obiectele din incapere (total, din temelie, sau partial, sa il redecorezi, refolosesti)

6 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Cum vrei tu, cât timp nu te cerți cu restul membrilor familiei!

| thekillerboyka a răspuns:

Cu vreao 3 baieti calumeawinking pot fi si eu decor happy?

| Prettymadam explică:

Multumesc =)

| ListenToTheBeat a răspuns:

Pentru inceput depinde de varsta personalitate si marimea camerei... Dar pot sa iti dau niste sfaturi happy in primul rand trebuie sa treci peste chestiile roz ...ai putea lipi niste fundite pe perete sa faci niste desene sa pui cateva lumini, ai putea incerca niste "licurici" pe tavan happy trebuie sa te reprezinte pe tine happy big grin

| princess a răspuns:

`pai uite sora mea mai mica a facut niste forme de stelute asa mai mari si flururasi si i-a colorat in diverse culori si i-a lipit,pe tavan si cativa pe perete,dar tu daca vrei poti sa faci toata camera,adevarul este ca m-a surprins,ii da multa veselie camerei,pe bune este super fain! iar daca nu,eu sincer mi-am lipit postere,nu multe cateva ca sa nu para prea incarcata dar sa ii dea un aspect placut, si am multi ursuleti de plus, cred ca si asta ajuta.success! app nu stiu cati ani ai dar sper sa te ajute ideia mea laughing

| Ionela_6633 a răspuns:

Mie imi plac mult posterelelelove struck incearca si tu daca vrei si depinde de varsta ta. pune tablouri de-ale tale poze pe pereti cu cine vrei tu poezii poti scrie pe perete e chiar loool...Veiozeelee.:X:X:X sunt si ele super depinde de model.love struck succes