| ihaterain a întrebat:

Cum pot sa-mi decorez camera cu stil?

9 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cu stil nu stiu, dar poti incerca cu STIHL!
Ai aici o poza: http://www.duxfordhireandsupply.co.uk/......SAW500.jpg

| fierforjat a răspuns:

Ce stil te reprezinta? Ce culori te relaxeaza? Ce fel de materiale iti plac? Cat vrei sa investesti? Pune pe o hartie prioritatile pe care le ai si lucrurile ce ti fac placere.Cauta sa aproximezi pentru fiecare punct un pret si raporteaza l apoi la bugetul tau.

| csintalan a răspuns:

Tapet, tapet si iar tapet

| Art a răspuns:

Paiii... uitete pe niste reviste, inspirate din ele, fa niste schite cam cum ai vrea sa arate camera...si iti va iesi stilul tau propriuwinking

bafta :*

| CC7 a răspuns:

Depinde ce inseamna pentru tine "stil".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un perete roz, unul albastru, ceilalti 2 albi si tavanul gri rolling on the floor.

| andreea25red a răspuns:

Dormitorul este un loc unte dormi studiezi deci nu folosi petru pereti cremul petru cati da o stare de somnolenta si nu te poti concentra. oricum pori incerca un vernil dechis sil poti asorta cu lenjeria de pat. cel mai important nu ingramadi multe obiecte.lasa 0o camera simpla si luminoasa

| Lile@... a răspuns:

îți poți alege culorile pe care le preferi cel mai mult si totuși să fie deschise din cele mai simple obecte poți face niște lucruri foarte frumoase sa nu uiti nici de flori si lumină...

| ger a răspuns:

Poti cauta pe net