| Fiction a întrebat:

Cum pot sa-mi ocup timpul liber?(va rog, excluzand idei de genul "iesi in oras cu prietenii"). Activitati distractive (nu citit, sa nu credeti cumva ca nu citesc)

Răspuns Câştigător
| julial a răspuns:

Poti sa incepi sa faci lucruri hand-made,gen quilling(ai nevoie de o foarfeca, cutter, hartie cartonata colorata lipici chef indemanare si rabdare) http://www.youtube.com/watch?v=VP7ng5w-9wY http://www.lorette.ro/quilling-sau-arta-de-a-rula-hartia/ Succes!

9 răspunsuri:
| herbalist a răspuns:

Masturbeaza te

Răspuns utilizator avertizat
| dmrtr a răspuns:

Joaca-te jocuri video

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Timpul liber rolling on the floor
Nu stiu la ce sa ma gandesc mai intai
Mergi la shopping, mergi la fitness, poti sa mergi intr-o excursie, nu exclude nici iesirile in aer liber cu prietenii, iesi in club-daca vrei activitati distractive, stai la Pc, poze pentru facebook (sigur ai rolling on the floor ),inscriete la cursuri de dans, innot, volei, tenis, handbal

| MojooJoj0 a răspuns:

Esti grasa?

| Fiction explică (pentru MojooJoj0):

De unde ai mai tras si concluzia asta idioata?

| AlexxoDany a răspuns:

Citit nu, iesit cu prietenii nu... ajuta'ti si tu parintii la ceva, dormi, vizitea'zati bunicii, rudele etc

| bike a răspuns:

Nu stiu... plimbate cu bicicleta, du-te la schi, fa un sport.invata sa canti la un instrument...

| iuliluli99 a răspuns:

Joaca-te pe wii