| daniela4853 a întrebat:

Cum pot sa organizez o petrecere de neuitat pentru tata de ziua lui? vreau sa fie acasa si sa nu coste prea mult. dati-mi idei! ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| Misspink2000 a răspuns:

Ia 10 foi a4 si scrie pe fiecare cate o litera din,, La multi ani".Iai un tortulet micut si dragut cu ciocolata (la penny market costa cam 8 lei), pui niste lumanari cu cifre.Cheama vreo doua rude si Gata! Asa i-am facut eu tatalui de ziua lui.

| emanu23 a răspuns:

Pai depinde de ce-i place tatalui tai.
Cel mai de baza este tortul f-ai un tort frumos si gustos.
Cheama-i prietenii si rudele
Fa petrecerea in curte la umbra.
Sper ca te-am ajutat cat de catwinking

| AndreeaStixuleț a răspuns:

Salut.La multi ani tatalui tau! SAi ziua tatali meu a fost de curandbig grin.Ai putea face un tort, sigur ar aprecia gestul :0 Ai putea sa-i inviti prietenii apropiati si rudele, desigur fara sa stie el, deci o petrecere surpriza, niste confetti. Sport la treaba :*

| daniela4853 explică (pentru AndreeaStixuleț):

Cum as putea sa aranjez in casa?

| AndreeaStixuleț a răspuns (pentru daniela4853):

Hmm... ai putea sa faci putin intuneric in timp ce cantati "la multi ani",adica sa acoperi ferestrele cu ceva, o patura, un prosop si sa ionchizi becurile, sa fie o masa frumos aranjata in mijlocul casei, sau unde iti place tie:*