| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa trec de la junior la senior sau macar sa pot evalua, raporta, etc?

2 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

1. Ca sa ajungi senior trebuie sa respecti tot timpul regulamentul TPU, sa ai 100 raspunsuri inteligente si care ajuta + 10 zile de cand ai cont TPU.
2. Ca sa evaluezi trebuie sa gaesti butonul "evalueaza" de sub raspuns.
3. Daca ai gasit butonul "evalueaza" de sub raspuns, gasesti si "raporteaza".
O zi frumoasa.

| ѕмιℓєє a răspuns:

Bună!

Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de raspunsuri postate in comunitate si 10 zile trecute de la crearea contului. Numarul de funde nu conteaza in aceasta situatie.

Un utilizator senior poate raporta si vota postari, poate trimite mesaje private si are acces pe chat-ul TPU.

Sursa: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

O zi frumoasă!