| Victor453 a întrebat:

Cum pot sa trec la alt utilizator, adica de la junior la senior si tot asa mai departe?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Citez:

"Pentru a ajunge senior ai nevoie de 100 de răspunsuri postate în comunitate şi 10 zile trecute de la crearea contului"

E singura "promovare". De la senior nu mai este nimic

3 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Nu mai stiu exact, parca trebuie sa ai 100 de raspunsuri ca sa ajungi la senior, iar mai sus ar fi expert.Aici trebuie sa ai cateva mii.Eu am aproape 1000 si tot senior sunt.

| Victor453 explică (pentru Samariteanul):

Pur si simplu am vazut utilizatori cu 3000 de puncte iar raspunsuri 50 si deja erau seniori, oricum mersi)

| Samariteanul a răspuns (pentru Victor453):

3000 de puncte... buna gluma.Eu am aproape 100.000 de puncte si na, tot senior sunt.Fa si tu 50 si vezi daca ajungi senior.