| SCOOBY DOO a întrebat:

Cum pot sa trec de misiunea3forest, de la jocul Wolfenstein, imi spune ca nu trebuie sa-l omor pe ultimul soldat,

2 răspunsuri:
| yuhu a răspuns:

Http://super-imagination.blogspot.com/ vezi aici ceva interesant.

| gmihai65 a răspuns:

Vezi ce faci si cum faci sa nu te vada si sa dea alarma, il omori pe primul soldat apoi pe ofiter, si te duci repede, dar fara sa fi vazut, te duci in partea dreapta, inspre deal, sa ajungi la poarta, treci dealul si ajungi la un turn, unde mai omori unul cu arma 4-2, cea cu infrarosii