| crisbebe a întrebat:

Cum pot salva o poza de pe facebook pe mobil? am un Samsung galaxy mini 2

am vzt k trebuie sa dau click pe poza in stanga dreapta jos dar nu merge

funda...

4 răspunsuri:
| SaVaZicCeva a răspuns:

Pai prima data trebuie sa o salvezi in pc si apoi o bagi pe telefon cu cablul de date ca sa o salvezi trebuie sa dai click dreapta pe ea apoi dai copy...Si o salvezi unde vrei tu funda?

| crisbebe explică (pentru SaVaZicCeva):

Eu ma refeream direct de pe telefon..asa stiam si eu

| SaVaZicCeva a răspuns:

Pai ma o descarci in telefon si daca ai card de memorie intri in el si iti apare acolo downloadat eu asa fac

| crisbebe explică (pentru SaVaZicCeva):

Tu poti intelege ca eu vreau sa o descarc direct de pe mobil? de pe fb de pe mobil...ce e atat de greu de inteles?