| xXErzaXx a întrebat:

FUNDA! Mi-am luat de curand un Samsung Galaxy S iii mini. Problema e ca nu imi pot salva poze de pe net, sau facebook. Imi poate explica cineva daca se pot salva si daca da, cum?

Răspuns Câştigător
| Andradutzza a răspuns:

Pai tine telefonul cu partea cu camera sper tine. si mai intai fixezi un capat de card in partea camerei ( adica in sus ) apoi in fixezi si celalalt capat de card. si il impingi in jos. sper ca ai inteles big grin :*

2 răspunsuri:
| Andradutzza a răspuns:

Si eu am S III mini. dar nu stiu nici eu. in schimb pot sa-ti spun cum sa faci poza la ecran. apesi pe butonul din mijloc si pe cel cu care blochezi telefonul. si le apesi deodata. eu asa stiu. big grin Funda?

| xXErzaXx explică (pentru Andradutzza):

Mersi si pentru astawinking stii cumba cum trebuie sa pun cartela de memorie? am pus-o sub baterie, dar tot nu mi-o citeste.

| Andradutzza a răspuns (pentru xXErzaXx):

Pai tine telefonul cu partea cu camera sper tine. si mai intai fixezi un capat de card in partea camerei ( adica in sus ) apoi in fixezi si celalalt capat de card. si il impingi in jos. sper ca ai inteles big grin :*