| AlexandraAlexa12345 a întrebat:

Cum pot scapa de ridurile dupa fata? Dau Fundda! star

5 răspunsuri:
| 20ionel20 a răspuns:

Foloseste crema ivyss din extract de melc 100 ron 2xbucati.

| KindduOullie a răspuns:

Intreaba un cosmetalog daca nu iroseste banii aiurea

| MarieBGossipGirl a răspuns:

Numai un cosmetolog poate sa te ajute cu adevarat.
Daca cumperi diferite creme- numai o sa cheltui bani in zadar.

| Petru54321 a răspuns:

Riduri de expresie... spala-ti fata cu apa calduta dupa ce faci asta maseaza-ti fruntea incet cu creme hidratante ( cele antirid nu sunt neaparat bune depinde de ten), e buna chiar si crema pe care deja o folosesti, maseaza-te usor si fa din asta un ritual zilnic dimineata si seara, fi tot timpul constienta de expresivitatea ta ( mi mi se intampla sa staU INCRUNTATA CAND AM SOARELE IN FATA si incerc sa am tot timpul ochelari de soare) si chiar daca pentru multe este dificil incearca sa dormi pe spate (asa e cel mai bine pentru ten)... sper ca te-am ajutat.