| RoRares a întrebat:

Cum pot schimba parola la messenger? Raspundeti-mi va rog frumos. Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| Daaanciu a răspuns:

Dai acolo sus la messenger, accound details, te va baga pe un site unde trebuie sa bagi parola, o scrii, apoi cauti in dreapta change your password. funda?

2 răspunsuri:
| iulya23 a răspuns:

Buna! deschizi mess`u si sus in stanga scrie ''messenger'' dupa dai la ''my account info'' trebuie sa iti scrii parola si in stanga scrie ''modificare parola '' sau ''change your password!

funda?

| wasabyyy a răspuns:

Intri pe www.yahoo.com.....->te logezi->pui clikul pe numele tau sus si apesi pe editare cont si acolo schimbi parola:D