| ingerashhhh a întrebat:

Cum se schimba parola la messenger? fundita si vot, mersi frumos

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Intri in yahoo.com sau msn.com si acolo la optiuni de privacitate cauti schimbarea parolei.

1 răspuns:
| LOReDANa_8414 a răspuns:

Eu stiu alta metoda dai sus la messenger apoi my account info apoi scrii parola de la id apoi o sa iti apara o chestie unde scrie sign-in and security si de desub scrie change your password dai acolo click si de acolo te descurci si singur\a. FUNDA?batting eyelashes