| yngrydutza2001 a întrebat:

Va rog frumos, imi puteti spune si mie cum se schimba parola pe messenger! funda!

Răspuns Câştigător
| doarluka a răspuns:

Cred că vei înțelege mai ușor de aici: http://youtu.be/JdMQc-TvJw4

2 răspunsuri:
| LarriBia a răspuns:

Desigur,intrii in mail, în colţul din dreapta ai poza + Hi,(numele tau), dai click acolo, apoi apeşi pe Account Info -> Sing in and Security ->Change your Password. happy

| pvg a răspuns:

Dai aolo unde dai imagine de profil...dai date cont si ti se deschide un broawser dai acolo schimba parola. funda?