| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot schimba stilul de scris? Pentru ca scriu cam urat.

8 răspunsuri:
| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Nustiu

| ATHOS a răspuns:

Treci in clasa I!

| AlexSadik a răspuns:

Iti schimbi pixu' dupa care te arunci pe geam in speranta ca iti vei rupe mainile si iti vor fi amputate, dupa care in vreo 2 ani te vei recupera si vei scrie cu picioarele si poate vei scrie mai frumos (povestea vietii mele) nu glumesc, acum la tastatura tastez cu cracu' + soseta= scris mai frumos ca al tau laughing

| Revolt666 a răspuns:

Scrie mai frumos

| Sorinel95674 a răspuns:

Este simplu! Mai intai orienteaza-te spre un anumit tip de scris care te reprezinta cel mai bine. Apoi alege inclinatia (f important!): normal, dreapta sau stanga. Sfatul meu este sa scrii cu inclinatie dreapta, asa scrisul va parea mai ondulat si pagina mai frumoasa. Apoi incearca sa copiezi cateva cuvinte in scrisul ales. progrese vei vedea chiar din a doua zi, insa remarcabil va fi scrisul tau peste o luna, doua. Sper ca ti-am fost de folos!
Asa ca nu uita: scrisul te defineste, arata-ti caracterul printr-un scris frumos!
Succes! happy

| Delya_6437 a răspuns:

Uita-te la un coleg/prieten care scrie mai frumos si incearca sai copiezi scrisu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Practicând. Copiază, scrie mult și încearcă sa scrii frumos și clar.
Bafta

| eusuntconsuelosiiliubescpeyoyo a răspuns:

Pai nu stiu daca poti si eu am incercat dar la scoala dicteaza profii foarte repede si n-am timp de scris frumos... oricum ajunge sa inteleaga lumea ce scrii nu cred ca trebuie sa scrii cum vor altii scrii cum iti vine mai comod...sau daca chiar vrei sati schimbi scrisul incearca sa scrii de tipar si cu timpul o sa scrii mai frumos

Întrebări recente