| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sterge pixul de pe o carte? fara glume sunt disperata.

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Ma tem ca nu poti face asta... straight face

Elianna
| Elianna a răspuns:

Cu pasta sau banda corectoare!

| Deutsa56 a răspuns:

Cu pasta dar nu se vede bine. Dar dc trebuie sa o stergi? Lasa asalaughing

| dalyna_2925 a răspuns:

Calmeaza te ca nu se sterge.si eu eream disperata am incercat cu spirt cu acetona ca asa ziceau uni dar mai rau am patat cartea.deci cumperi alta daca nu este a ta

| midnight12 a răspuns:

Tai pagina laughing mda. scuze, dar nu poti fara sa lasi o urma de pasta corectoare sau ceva, tot se vede...