| Freky229 a întrebat:

Azi m-am ras in ora de religie si mi-a pus punct, asa cred, dar parca mi-a pus data dupa cum am scris. Sa sper ca nu e punct, a scris cu pixul. Ce sa fac? Se poate sterge? Sunt disperata, sunt o eleva buna, cu media 9.45 anul trecut. AJUTOR Nu vreau media scazuta.

1 răspuns:
| MariusMarius07 a răspuns:

Media la purtare nu se scade doar asa, trebuie facut consiliu cu directoul si toti profesori de la clasa prezenti, ca sa ti se propuna media scazuta. Daca profesoara/ul nu a vorbit cu directorul despre asta, nu o sa patesti nimic