| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sterge un prieten din lista de FaceBook

Răspuns Câştigător
| CaTaLiNuTzAaA a răspuns:

BunahappyTe duci pe contul lui de facebook si cauti acolo unde apare prieteni si apare o bifa acolo scuze nu o pot copiahappy dai click pe acea iconita unde apare ca esti prieten cu el/ea si cauti sterge din lista de prietenihappyAsta e tot. Sper ca te descurci daca nu am sa iti explic pe messhappyFunda?happy

| FlashGun a răspuns (pentru CaTaLiNuTzAaA):

Este bun merge, dar nu imi arata funda ca sa iti dau su nu stiu de unde

| CaTaLiNuTzAaA a răspuns (pentru FlashGun):

Off atunci lasasadDar nu stiu dc nu pot primi

| FlashGun a răspuns (pentru CaTaLiNuTzAaA):

Gata ai un raspuns castigator!

| CaTaLiNuTzAaA a răspuns (pentru FlashGun):

Ms happy

10 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Cu grijă şi răbdare.

| IonutAxi a răspuns:

Dai la prieteni si scrie acolo sterge un prieten din lista.e usor.

| Dumitru_Bogdan_1987 a răspuns:

Intri pe pagina lui si ti cu mouse-ul acolo unde scrie "prieteni" si cauti in lista aia si o sa iti arate. funda

| Diissy a răspuns:

Dai pe el si undeva jos scrie sterge sau daca nu ii dai rapoteaza... funda...

| iulibrasov a răspuns:

Nu stiu

| ultrasul a răspuns:

Dai la prieteni scrie acolo sterge un prieten din lista de prieteni funda?