| Comi2001 a întrebat:

Cum pot strange like-uri la o pagina? Aceasta este pagina mea https://www.facebook.com/pages/Hockey-Fans/2801226221328 02.

6 răspunsuri:
| Fluffy69 a răspuns:

Trimitele tuturor prietenilor adresa linkului si spune-le sa dea like. Fa-ti publicitate singur, o pagina creste in destul de mult timp.PS:Am dat si eu like. Bafta cu pagina! :*

| Fluffy69 a răspuns (pentru Fluffy69):

Nu e bun linkul!

| Comi2001 explică (pentru Fluffy69):

Daca vrei sa dai like si chiar tias multumi pagina se numeste Hockey fans si are ca poza de profil scris i love you

| Fluffy69 a răspuns (pentru Comi2001):

Ok :*

| gigicaaaaaaa a răspuns:

Pai rogi pe prieteni tai sa iti dea like sau faci reclama la pagina ta. etc Astept Funda!

| Stefan00067 a răspuns:

Pai le zici prietenilor tai sa dea like si le mai spui sa le trimita pagina si prietenilor lor sau faci reclama pe Facebook.