| Cruciuliță a întrebat:

Cum pot trimite un link prin email daca am windows 7? Nu merge cu copy/paste. Sunt cumva site-uri care nu te lasa sa trimiti prin email? E vorba de un articol din ziarul Libertatea. Voua va accepta? Ati verificat sa fiti siguri? Nu vreau un raspuns numai sa fie. Dau fundita maare! daca e corect raspunsul, altfel...nu!

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Acum am sa incerc, imi spui tu apoi daca l-ai primithappy

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Pai daca vrei un raspuns clar, fi mai explicita! Ce e-mail folosesti? De la yahoo sau Gmail? Ps n-are treaba windows-ul cu trimiterea unui mail, daca utilizezi e-mail de la yahoo intri in mail si dai la compose message si unde la to ai grija sa pui adresa corecta a destinatarului.

| Cruciuliță explică (pentru ROB3RT89):

Folosesc yahoo, dar nu merge cu link. Ai impresia ca e atasat, dar daca am facut o proba si l-am trimis pe o alta adresa de-a mea pe email nu se poate deschide! Apare pur si simplu link-ul (scris cu litere negre), spre deoasebire de cel albastru care se deschide... Uite, de curiozitate, trimit si aici ca n-am incercat daca merge sau numai la email face probleme. (http://www.google.ro/......http?/

| Cruciuliță explică (pentru ROB3RT89):

Aici merge...dar mi-e ciuda ca la email...nu!

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Cruciuliță):

Mie imi merge, am yahoo mesenger 11! P.s la subiect sa fie completat ceva,e-mail spre exemplu,e imposibil sa nu-ti mearga! Si apropo, site-ul e site si linkul e link, poti sa-l trimiti fara probleme prin e-mail!

| Cruciuliță explică (pentru ROB3RT89):

Uite, Robert, ma intereseaza exact articolul asta: http://www.libertatea.ro/......76910.html

'Îi las cojocul meu cățelușei, ca să nu moară de frig' | VIDEO.
Incearca te rog din suflet sa-l cauti pe google acest material si sa incerci sa mi-l trimiti prin email. O sa-ti trimit prin "mesaj" (te rog sa verifici daca primesti, o fac imediat) adresa mea de email ca sa vad cum ajunge de la tine (daca vrei si nu-ti cer prea mult)

| Cruciuliță explică (pentru ROB3RT89):

Meriti un numar muult mai mare de fundite, nu doar una!

| ROB3RT89 a răspuns (pentru Cruciuliță):

Acum am sa incerc, imi spui tu apoi daca l-ai primithappy