| tomtom_7971 a întrebat:

Voua vi se pare corect ca la o intrebare pe care oricine ar putea sa o gaseasca pe google sa vina un"inteligent/a", sa posteze un copy/paste de pe nu stiu ce site, credeam ca aici se raspunde din pataniile fiecaruia, intamplari, cunostinte, si se formuleaza propozitii.Majoritatea stim ce este ala google.Nu sunt imotriva unui link dar la copy/paste zic pas.

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Bine zis BROhee hee
Marea inventie e batranul Google.Parasit de unii, venerat de altiihee hee

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Pe mine m-au dat pe spate cu întrebarea pe care a menţionat-o paul27 cu paraziţii sau mafia. Nu ştiu ce să zic. În mare parte am dat răspunsuri din cunoştinţele mele sau dacă a fost să copiez ceva de undeva am încercat să pun link-ul. Din punctul meu de vedere merge şi copy-paste-ul, dar trebuie să ne învăţăm să punem şi link-ul, nu se ne atribuim lucruri care nu ne aparţin.

| Alex_7297 a răspuns:

Da, sunt destul de mulţi utilizatori care fac asta p-aici!

| oky a răspuns:

Pei sunt si unii carora le este lene si sa caute pe google ceea ce ii intereseaza si ii pun pe altii sa caute pentru ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma deranjeaza mai mult faptul ca nu posteaza link-ul. Ar fi mai decent, decit sa-mi aseze un cirnat de text, care sa ma oblige sa invirt de rotita mouse-ului pina ma dor falangele aratatorului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Onutzu, crezi ca "googoloii" or sa caute si ce inseamna falange? laughing