| Princessee a întrebat:

Cum poti face pentru a avea o intrebare cu concurs?
Nu vreau sa fac una dar sunt curioasa cum pot face.

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Trebuie sa ai o intrebare incitanta si s-o contactezi pe Raluca-adminul site-ului.De obicei ii alege ea pe cei care vor pune intrebarea pentru concurs.Cand se vor mai face concursuri, poate vei pune chiar tu acea intrebare. Din cate stiu, cel care va pune intrebarea este ales prin tragere la sorti.Succeswinking

7 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

@aliosa-uite un mail pe care l-am primit de la Raluca in care mentioneaza ca alegerea a facut-o prin tragere la sorti.
"In legatura cu campania de promovare, voiam sa va spun ca rugamintea de a ne sustine prin participarea voastra nu v-am adresat-o numai voua, ci am rugat cinci persoane in total. Sincer, nu ne asteptam sa ne raspundeti toate cinci, toate cu un "Da" care ne-a bucurat foarte mult, asa ca alegerea a fost tare grea. Atat de grea, incat am tras la sorti.
De data aceasta, am am ales-o pe leluc, insa vom mai desfasura si alte campanii de promovare in viitorul apropiat si speram ca si atunci ne vom putea baza pe sprijinul vostru."

daniela
| daniela a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa gasesti o intrebare cat mai interesanta la care sa vrea cat mai multa lume sa raspunda. Apoi te adresezi Ralucai - administratorul Site-ului cu dorinta de a o plasa pentru concurs si acesta va decide daca intrebarea e OK Multa bafta

mariana
| mariana a răspuns:

Cred ca alegerea unei intrebari pentru concurs depinde in primul rand de tema aleasa si daca aceasta suscita interes sau nu.
Desigur ca, daca se trimit mai multe intrebari pentru concurs, se va face alegerea prin tragere la sorti, pentru ca in concurs se urmareste doar o singura intrebare o data.
Asa cum ti s-a raspuns deja, daca vrei sa postezi si tu vreo intrebare pentru un eventual concurs, trebuie sa contactezi Administratorii site-ului si ei vor decide daca intrebarea respectiva poate interesa sau nu mai multi utilizatori TPU si in raport de aceasta se va hotari. Oricum initiativa poti avea, daca ai in gand vreo intrebare pentru concurs o poti trimite Administratorilor TPU si vei vedea, in mod concret, cum se face alegerea.

| borsec a răspuns:

Cel care pune intrebarea pentru concurs nu este ales prin tragere la sorti.

| borsec a răspuns:

Am si eu acest email, dar eu nu am fost aleasa prin tragere la sorti.

| Princessee explică:

Multumesc!
Eram doar curioasa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbesti cu Catalin sau Raluca.Foloseste Contact (in josul paginii in stanga) pentru ai contacta.