| Anonim53220 a întrebat:

Rog seriozitate si sa participati va rog cat mai multi la intrebare.

Deci eu vreau sa fac o pagina de Instagram cu ceva care sa fie entertaining, meme-uri sunt deja pagini de nu poti sa respiri, vreau ceva foarte original, sa fie lumea curioasa...nu neaparat doar funny, poate sa fie si ceva interesant, orice

2 răspunsuri:
| onmyown234 a răspuns:

Care e întrebarea aici ma rog?

| Anonim53220 explică (pentru onmyown234):

Daca aveti idei....banuiesc ca ai trecut la matematica mai usor decat la logica, ce sa zic...trebuie sa iti spun ca la prost, e tare greu sa deduci