| Isabela96 a întrebat:

Cum poti invata o nimfa sa cante?

8 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nimfele stiu sa cante de mici. Nu trebuie sa le inveti si probabil, sunt frumoase ca tine.

| Isabela96 explică (pentru Salontanul):

Multumesc
Eu am o nimfa dar nu canta

| Salontanul a răspuns (pentru Isabela96):

Eu am crezut ca glumesti. Cand te referi la pasari sa zici "papagal nimfa". Cand zici numai nimfa te referi la un personaj mitologic (care nu exista). Uite aici cateva specificatii: http://ro.wikipedia.org/wiki/Papagal_nimf%C4%83

| Isabela96 explică (pentru Salontanul):

Sunt informatii intr-adevar despre nimfe dar nu ma ajta sa imi fac nimfa sa cante...

| Salontanul a răspuns (pentru Isabela96):

Scrie acolo (la linkul doi) : trebuie sa ai rabdare!

| Isabela96 explică (pentru Salontanul):

Are deja un an, cata rabdare sa mai am?

| Salontanul a răspuns (pentru Isabela96):

Mai informeaza-te pe net. Intreaba un medic veterinar.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Uite aici si alte explicatii: http://www.maxi-pet.ro/......menu-id-29 Mai cauta pe net.