| GeorgianaDragus a întrebat:

Cum poti sa ajungi vedeta pe net big grin?

Răspuns Câştigător
| AlecsandraG a răspuns:

Pai in primul rand ca sa ajungi cineva cunoscut pe internet trebuie sa ai talent.Nu cred ca ai vrea sa ajungi cunoscuta prin prostie si imbecilitate cum fac diferitele "vedete" de pe la noi.Eu stiu doua cazuri de persoane care aveau talent la muzica iar prin intermediul youtube-ului au ajuns cunoscute si au aparut la tv.Numele lor sunt:Mia Rose(o fata din Portugalia parca, care si-a postat pe internet filmulete cu ea cantand si a avut o multitudine de vizualizari intr-un timp foarte scurt) iar alta este Sanziana Nicolae, fata care seamana izbitor de bine la voce cu Shakira.Deci daca vrei poti, insa incearca sa iesi in evidenta prin lucruri pozitive, prin ceea ce stii sa faci tu mai bine nu prin chestii idioate care e posibil sa-ti faca mai mult rau decat bine.Bafta:*

17 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Trebuie sa fii prost

| UNfriendLY a răspuns:

Youtube => VlogginG!

| ancutsa410 a răspuns:

laughing nu cred ca vrei sa aflii da hai ca iti ziclaughing filmeazate cand faci o tampenie, sau de ce nu?[[ un filmuletz porno]]laughing si posteaza pe un sitelaughing lasa linkul la status mai trimite un masss si roaga pe altii sa dea mai departe.si gata treabalaughingrolling on the floor

| marius577 a răspuns:

Nu stiu.(Acelasi raspuns pe care l-ai pus si tu la intrebarea mea).

| Simona a răspuns:

Video chat...hee hee
glumesc...sincer nu stiu

| Saya a răspuns:

Videochat si o sa te ste totilaughing

| xOchelariCuInfraRosu a răspuns:

Cum a facut si justin bieber! a cantat pe youtube si l-a sunat usher si asa a devenit din justin drew malette bieber in Jb!winking

| danbnz a răspuns:

Sa faci o mare idiotenie, te filmezi, te pui pe youtube, si gata!
Dar e o chestie efemera, zi de zi apar altii si mai idioti.
Asa ca trebuie sa fii idiot profesionist ca sa reusesti...
Te incadrezi?

| virusake a răspuns:

Ai auzit de Alina Plugaru? big grin

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Fa ti niste poze nud.si o s ai un mare succes laughing

get a life fato oh go on

| mary a răspuns:

Sa continui sa pui intrebari stupide ca acestea

| slowmotion90 a răspuns:

Poi una din optiuni e sa ti arati "talentul" pe youtube desi suna prostesc multe persoane au avut de castigat postand clipulete acolo (uite ai aici contul meu astept un subscribe de la tine daca ai cont http://www.youtube.com/user/slowmotion4u90?feature=mhum )si nu numai asa participand la concursuri sau ceva in genul acesta pwpici

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da u niste informatii
rapp dyaa?hee hee

| poopye a răspuns:

Habar nu am scuze

| Edy_7553 a răspuns:

Fa niste videoclipuri in care sa arati la ce te pricepi cel mai bine, bagale pe youtube si asteapta sa vezi cate vizionari ai, poti sa iti faci si reclama, la prieteni etc. Alt ceva nu stiu. Poate ajungi pe broadway laughing. Bafta!

| Bunny_7893 a răspuns:

Fa ceea ce nu pot altii. Lasa-i pe toti cu gura cascata>

| Ta_Dulcica_1993 a răspuns:

Depinde cum vrei sa te afirmi...ce-ti place mai mult! multi zic videochatlaughingDar poti sa faci cv pozitiv de ex. dans, cantat!happyfilme porno iauzirolling on the floor