| fluture2404 a întrebat:

Cum sa imi privez profilul hi5, sau imaginile sa mi le vada doar prietenii?

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Pe profilul hi5 in dreapta sus dai la cont->confidentialitate acolo unde scrie "Acord altor utilizatori dreptul de a-mi vedea profilul. " pui "Acord doar prietenilor mei dreptul de a-mi vedea profilul. "

4 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Te duci sus in partea dreapta pe pag de hi5 la account.
Apoi dai click pe privacy si selectezi acolo ce vreihappy

| dede070707 a răspuns:

Buna!
Trebuie sa fi logat. Apoi, in partea de sus iti pune confidelitate. Dai acolo, iar apoi trebuie sa selectezi acord doar prietenilor mei dreptul de a-mi vedea profilul.happyAi mai multe optiuni acolo.batting eyelashes

Succes.:*

| alxx21 a răspuns:

Du-te la cont- confidentialitate- setari de profil - apoi te uiti la prima si dai acord doar prietenilor mei dreptul de a-mi vedea profilul

| pufuletziiiiiii a răspuns:

Pai mergi sus unde pune mesaje cont log out anunturi
dai click pe cnt apoi sus apare cont confidentialitate si ajutor dai click pe confidentialitate si selectezi

Setări de profil
Acord doar prietenilor mei dreptul de a-mi vedea profilul. atata tot