| heroforyou a întrebat:

Vreau si eu sa imi privez doar fotografiile(nu profilul) de pe hi5, cum fac? fundatongue

Răspuns Câştigător
| ɱɪƭȥυʅɪɲʌ ✰ a răspuns:

Poti sa privezi doar albumul... uite asa : intri in albumul pe care vrei sa il tii privat dand click pe link-ul din stanga "Gestionare fotografii" apoi in dreptul albumului cu pricina e un link "[Editeaza albumul]". Dai click pe el si la intrebarea Cine poate vizualiza albumul? bifezi optiunea "Doar Prietenii".

sper ca te-am ajutat :*:*

bafta >:d<

1 răspuns:
| Vampiree a răspuns:

Dai la "creare album nou". sau cum scrie.scrieti numele si bifeaza "doar prieteni mei pot vedea fotografile". sau cum scriehappy

succes;*