| ingerashpierduth a întrebat:

Cum sa imi schimb pagina de Google? Adica atunci cand intru pe net sa nu imi apara pagina simpla Google ci sa fie cu niste poze cu Miley Cyrus? Am incercat acolo jos la ``schimbati imaginea de fundal`` dar nu vreau sa-mi fac cont.Alta posibilitate mai este?
fundita

Răspuns Câştigător
| xXGumiTsAXx a răspuns:

Daca vrei iti dau eu un cont pe privat :* Dar eu zic sa-ti faci cont, e usor si asa poti sa-ti faci si pe you tube.

9 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Trebuie sa faci cont.
Dar eu inainte sa am cont, am lucrat pe ceeva siteuri si mi-a aparut inloc de google, Edward Cullen search laughing

| yumeee a răspuns:

ţi-aş fi zis dacă nu ziceai că vrei să-ţi pui poze cu miley cyrus. laughing))

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Poti doar daca descarci Opera happy

| SugarAndSpice a răspuns:

nu. Doar facandu-ti cont pe google poti sa iti schimbi imaginea de fundal. App de ce nu vrei sa-ti faci cont? E simplu si gratis.Eu am.
Bye

| Pisicuța a răspuns:

Imi pare rau dar nu sad, eu mi-am facut cont si doar asa merge... dar mai e o posibilitate doar daca ai cont pe youtube si te loghezi cu emailu care l-ai introdus la contul de youtube si pui parola pusa tot de acolo

| fallsHD a răspuns:

Mai e o posibilitate, www.youtube.com, fa-ti un cont si daca iti faci un cont pe youtube automat contul de youtube e si cont de google, si cand dai pe "schimba imaginea de fundal" poti sa introduci contul de youtube

| raulrealmadrid a răspuns:

Trebuie sa ai cont daca nu poti sad eu am cont si imi merge fa-ti cont ca e simpluwinking

| raulrealmadrid a răspuns:

Trebuie sa ai cont daca nu nu poti sad eu am cont si imi merge fa-ti cont ca e simpluwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai este doara colo trebuie sa dai si trebuie sa-ti faci cont ca altfel nu mergewinking