| Danutz_4269 a întrebat:

Cum pot sa imi schimb imaginea de pe fundal din contul google cu una din calculator.Am incercat toate marimile si modelele de poze si nu merge.Cum trebuie sa fac?

2 răspunsuri:
| Annalina99 a răspuns:

De la google Chrome stiu doar :
Deschizi google si uneva in dreapta jos scrie "Schimba imagine" si dai clik acolo{ daca nu ai cont google nu merge}
Apoi iti apare ceva pe care scrie selectati imaginea si mai jos in stanga ai mai multe variante tu alegi din cumputerul dvs. Apoi alege fisierul si gata
FUnda te rog?

| Danutz_4269 explică:

Atentie daca doriti sa ma ajutati ar trebui sa stiti dupa cum v-am spus si mai sus ca tot ce mi-a explicat Annalina99 am facut deja si nu merge sa pun poza pentru ca imi zice:"Cel puţin unul dintre fişierele pe care le-aţi selectat nu a putut fi încărcat. Este posibil ca acestea să fie prea mari sau să nu fie fişiere imagine valide. Verificaţi fişierele şi conexiunea la internet şi apoi încercaţi din nou."