| cristiana_1527 a întrebat:

Cum sa incarc muzica si jocuri pe ipod toucch? si de pe ce site?

Răspuns Câştigător
| CraziNess a răspuns:

Si eu am un ipod 4 touch si daca vrei sa descarci direct pe ipod te duci (in ipod logik) la Apple store si de acolo dai la categori jocuri etc gratis sau cu plata dar tb sa ai un Apple idwinking ca o sa iti ceara un Apple id dupa ce dai instal la jocul dorit... daca nu ai un Apple id pe pc iti instalezi itunes si iti faci un Apple id si gtawinkingSucces!

1 răspuns:
| AandrOotza a răspuns:

Pai de pe ipod toucch trebuie sa ai un cablu de date care il conectezi la pc si jocuri si muzica le descarci de pe net si dupa le bagi in folerul ipoduluibig grin