| stela_star a întrebat:

Exista posibilitatea sa incarc muzica pe un iPod, folosind winamp-ul? Am inteles ca s-ar putea, dar nu stiu cum se procedeaza.

Răspuns Câştigător
| georgehari a răspuns:

Sigur că se poate! Îţi trebuie Winamp iPod plugin. Detalii: http://www.simplehelp.net/2007/07/07/how-to-use-winamp-to-manage-your-ipod/

2 răspunsuri:
| JayLeno a răspuns:

eu stiu ca nu se poate, iti trebuie itune. il gasesti mocca pe net sa-l instalezi, acesta iti poate face si conversia din mp3 in format aac folosit de ipod.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invta