| Cojan_Sary_1995 a întrebat:

Cum sa încep...Am dat un test la algebră la care am luat nota șase si l.eam spus parintilor. Vineri mi.a adus nota de la un test la geometrie la care am luat 7. Îmi este foarte frică să îi spun mamei plus ca testul trebuie semnat până mâine si...e 9 seara. Voi ce ați face dacă ați fi în locul meu?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

As spune adevarul parintilor, oricum il vor afla si isi vor pierde increderea in tine.

1 răspuns:
| Divy a răspuns:

Zile că nu înțelegi materia, dai vina pe profesor sau profesoară, dar ținănd cont că ești din 1995 eu zic că e posibil să mai repeți anul dacă nu înveți laughing