| NuStiuCeNumeSaImiPun a întrebat:

Cum sa-l fac pe tata sa-mi cumpere un animal de casa? Am mai avut unul dar era caine si ...nu eram chiar asa grijulie dar totusi.
De data asta vreau un porcusor de guinea cum sa-l fac sa acepte?
Eu am mai avut animale precum:caine, perusi, hamsteri, pesti.
Idei va roggggg! Is disperata!
Funda

3 răspunsuri:
| NuStiuCeNumeSaImiPun explică:

Da dar nu am cusca intr-o cutie cu gauri merge oare? O fac eu mai vesela si cam cat ar costa un porcusor de guinea?

| alex951 a răspuns:

Buna
foarte simplu ai avut un hamster, porcusoru de guinea e la fel de mare ii zici ca vrei sati cumperi ceva el iti da bani si u iti cumperi porcusoru

| Andreea_Lungu_1995 a răspuns:

Nu e greu doar ca porcusorii de guineea miros foarte urat si se imbolnavesc rapid oricum mai usor e sa ai un animal mic cu care te poti juca si ingriji usor de exemplu un perus ceea ce ai mai avut dar oricum nu e dupa mine!