| mAkE_2626 a întrebat:

Cum sa ma calmez, cand am nervi, si sunt in casa, nu afara, adica pe moment sa-mi treaca.Acum am nervi si nu stiu ce sa fac, ascult melodie incerc sa ma calmez dar degeaba? Idee? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| piktor a răspuns:

Injura putin (da numa putin!) sau cumpara`ti mingiute de alea pe care le strangi in mana ca sa te eliberezi de nervi. la mine functioneaza ambele metode de minunehappy

4 răspunsuri:
| figaro a răspuns:

Eu cand sunt nervos fumez mult sau ascult muzica gen http://www.youtube.com/watch?v=3IatCrxZRvE

| CarmenR a răspuns:

In momentele in care esti nervos cel mai bun remediu este sa faci ceea ce tie iti place mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa sex sau masturbeazate o sa te ajute!

| Razvan_8265 a răspuns:

I
ncearca sa te ciupesti de cot pana te doarewinking