| Inkubus a întrebat:

Doamneeee..am niste nervi. zice-ti ceva sa ma calmez. sad

14 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Si eu am nervi, dar nu sunt nervoasa rolling on the floor

| Dany20 a răspuns:

Poti.spre.exemplu.thinking ..Sa nu mai dai importanta lucrului care te-a enervat.

| Fatamuntilor a răspuns:

O plimbare, un dus, un ceai de tei si somn de voie pana dimineata.
Dimineata ne povestesti cum a fost!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nani-nani nani -na, dormi usor

| Dariusuu a răspuns:

Fa un dus rece si vizioneaza un film emotional.

| Inkubus explică (pentru Dariusuu):

Emotional NICI GAND! X_x

| Dariusuu a răspuns (pentru Inkubus):

Dar de ce ai nervi?

| Inkubus explică (pentru Dariusuu):

Poi..practic ne-am despartit sad si eu tineam la el si el la mine dar in timpul relatiei el vorbea cu alta totusi si azi cand ne-am despartit s-a combinat cu eastraight face.e urata! sad si el zicea ca eu nu ii acordam atentie si se supara pe mine..mereu isi cerea iertare.dar insa a uitat ca si eu faceam asta si eu chiar am trecut cu vedearea mult iertandu-l dupa ce el a iesit cu altasad..inca tin la el si cred ca si el la mine dar s-a terminat sad. Nu stiu ce sa mai fac..de aceea am nervi. laughing straight face

| WhiteLife a răspuns:

Roaga-te.

| Xenya a răspuns:

Poti numara pana la 15 si apoi sa injuri zdravan timp de 10 minute.
P.S Sa nu numeri din 5 in 5, te rog! laughing

| BrokenArrow a răspuns:

Calm down.

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Du-te pr acoperisuri si tipa pana nu mai poți; Bate o perna de sa-i zboare fulgii; Stai cu fata in apa receeeee 5 min. Fa-ți un dus rece; Pune o plapuma pufoasta si racoroasa pe pat si arunca-te pe ea de mai multe ori (20-70); Pe mine mă ajuta! Calmare plăcutăwinking Funda?

| Mademoiselle18 a răspuns:

Discuta cu cineva despre ce te enerveaza, asculta muzica si nu in ultimul rand, dormi! Somnul ajuta cel mai mult laughing

| ssd a răspuns:

Bate-ti perna, strange ceva moale in mana pana nu mai poti, fugi, fa un dus, urla(daca nu poti urla in perna ca nu se aude tare)