| H1gh a întrebat:

Cum sa ma tund? Ia ziceti-mi si mie ce se poarta la baieti? Ceva mai calumea... nu chel sau ceva laughing Mersi :X

4 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Buna!
Depinde de stilul si gusturile proprii. poate exista o anumita tunsoare care se poarta acum, insa e posibil sa nu te caracterizeze sau sa te valorifice.

| jvEcu a răspuns:

M-ai dat pe spate Daniele =)))))))))))! Terminativa ba cu justin in sus justin in jos in toate categoriile justin, sunt satul de el pana in gat. In legatura cu tunsul, incearca asa : http://www.tunsori-noi.com/tunsori-barbati/tunsoare-johny-bravo

| Robert5678 a răspuns:

Sincer, eu iti zic sa il intrebi pe cel care te tunde. Tipii de acolo sunt in majoritate cazului cei mai in masura sa iti raspunda la astfel de intrebari, poti pune la punct cu el care ti-ar placea mai mult, iti poate zice care freza cum e, daca e mai grea de aranjat, chestii de genu.La urma urmei, ei din asta isi castiga painea. Zilnic au pe nu stiu cati care ii tunde, sigur ca stiu ce este in trend.Plus,la fiecare om ii vine diferit orice freza, degeaba iti spune cineva de o freza faina, ca poate nu iti vine bine.Stylistul iti poate spune si asta.

Sper ca te-am ajuta.

| Daniel_5079 a răspuns:

Incearca modelul Justin Bieber: http://topnews.in/light/files/justin-bieber.jpg.