| YTwatchdog a întrebat:

Cum sa slabesc? Ancerc asta de foaaaarte mult timp doar ca...nu merge Am 60 de kg SI nu stiu cum sa scap de ele... Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Lolliopop a răspuns:

In primul rand trebuie sa ai vointza; este cea mai importanta daca iti doresti sa slabesti...Bea multa apa, nici nu`ti imaginezi ce importanta are. Dimineata incepe micul dejun cu un fruct si incheie cina tot cu un fruct.de preferat mar. Si eu am avut aceeasi problema si am tzinut un fel de dieta: Mananca 3 zile doar fructe, 3zile legume, 3zile branza, iaurt iar ultima categorie:carne de pui... Daca te tii intr-adevar de aceasta dieta vei slabi cu sigurata.iti garantez. P. S.:Bea multa apa! Sper ca te-am ajutat happy. fundita?batting eyelashes?

3 răspunsuri:
| euuuuuuu6 a răspuns:

60 kg la ce varsta?
Poti tine o dieta + sport. Incearca sa nu mai mananci dupa ora 18:00 si dulciuri. Alearga sau du-te la fittness

| Elly007 a răspuns:

Prin exercitii fizice.sa mananci legume si fructe si mai putina carne.Ciudat,eu vreau sa ajung la 60 de kg pentru ca am 52 kglaughingbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cafea fitness http://www.pronat.ro/magazin/335-cafea-fitness.html
bine, eu mai si fac exercitii, daca tot e vara alerg... dar nu iau pastile chimice!