| Adry05 a întrebat:

Cum sau unde pot vedea pe Facebook cand m-am imprietenit c-o persoana? Detaliat va rog, multumesc.

Răspuns Câştigător
| Alicezzz a răspuns:

Intra in Jurnalul de activitati si vezi ca este sectinea a12a cred unde scrie Prieteni acolo ai istoricul de cand ti ai facut pagina de Facebook cu cine te ai imprietenit si in dreapta pagini o sa ai anii de cand ti ai facut Facebook pana acum in 2016, daca cumva stii cu aproximatie anul in care te ai imprietenit cu persoana este mai usor de cautat ca dai pe anul respectiv si iti apar toate prieteniile din anul respectiv.

3 răspunsuri:
| Alicezzz a răspuns:

Intri pe pagina de Facebook a prietenului si in partea dreapta unde este imaginea de coperta ai prieten, urmareste, mesaj si apoi 3 puncte dai clik pe 3 puncte si ai acolo ai,, vezi prietenia,,,, apel video,,,, ciupeste,, etc... spe ca iti este de folos! Seara buna

| xjkl a răspuns:

Deschzi lista de prieteni, dai pe prietenul respectiv și apoi la vezi prietenia, o să găsești acolo.

| Adry05 explică (pentru xjkl):

Nu apare acolo. Apar doar postarile noastre, data nu.