| j1NNNx a întrebat:

Unde pot vedea ultimele persoane cu care m-am imprietenit pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| anaM2000 a răspuns:

Buna! Te duci la profilul tau, apoi selectezi "Prieteni", unde sunt mai multe sectiuni: "toti prietenii", "adaugati recent", "postari noi" etc, si alegi "adaugati recent". Sper ca te-am ajutat! Daca mai ai alta intrebare te rog sa mi-o adresezi. O zi buna!

3 răspunsuri:
| vocea a răspuns:

Intri pe profilul tau, dai la sectiunea 'Prieteni ', apoi sa iti apara mai lute sectiuni printre care si sectiunea ''Adaugati recent''.

| Gonrax a răspuns:

Dă pe numele tău (adică intri pe profilul tău) - jurnal de activități - și acolo în stânga ai "fotografii, aprecieri, comentarii". Fix acolo dai pe "mai multe", caută "prieteni" și poți să vezi când te-ai împrietenit cu toți de pe Facebook.
Sau, doar pentru cei recenți, te poți duce pe profilul tau direct la prieteni, și la "adăugați recent".

| CristianAndrei2016 a răspuns:

Intri pe profilul tau--- apoi dai la prieteni--si iti apar mai multe sectiuni. si selectezi adaugati recent. happy