| lolyalexa a întrebat:

Cum se cresc gradul la metin2? Dar mai repede?sadsadsad
Nu am mai avut grad de 2 luni.cryingcryingcryingcrying

Răspuns Câştigător
| kosmyn98 a răspuns:

Te referi la gradul rau bun nobil iti trebuie boabe zehn

5 răspunsuri:
| Alex0194 a răspuns:

Ataca monstrii diania cat mai multi si nu ataca oamenii.

| alisa05 a răspuns:

Daca esti fata big grin [ceea ce cred ca estiwinking cauta un baiat [iubit] doar in joc oh go on si roaga`l sa te creasca happy

| Angel977 a răspuns:

Daca prin ''grad'' vrei sa zici level(nivel), trebuie sa ucizi caini, lupi, mistreti, ursi si chiestii de genul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am nev de grad bun. Tre sa omori monstri sau sa iei boabe zen. Daca e cineva pe m2 hydra imi da si mie o boaba zen? Ios blacksamurai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah, deci ca sa-ti creasca gradu trebuie sa faci magazin undeva in afara zonei sigure si trebuie sa lasi ceva mai mult tp, si iti creste