| tammyta a întrebat:

Cum se fac poze cu "BEFORE" si "After" pe facebook? FUNDA pentru. ala care-mi da si un link!

3 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

Pai nu stiu sigur la ce te referi, dar editeaza pozele in photoscape apoi le lipesti nu-i mare lucru, iar intr-un final o sa iti iese un ''before and after'' :p

| MagikTrouBless a răspuns:

Am si eu facebook de cv timp dar nu stiam ca e nevoie de un program pentru asa ceva, ca sa pui o poza gen:before(cum aratam la corp) si after( cum arat acum)

| tammyta explică (pentru MagikTrouBless):

Nu`i nimic, am gasit programu`!tongue