| antonescu321 a întrebat:

Cum si din ce imi pot confectiona o statie de politie/pompieri? Accept tutoriale si/sau poze, dar si linkuri.

2 răspunsuri:
| StickMarian a răspuns:

Pai incearca sa faci din doapele de la sticle happy le poti da cu oja sau tempera in culori de politie/pompieri la fel si cu cladirea de politie o poti face dintr-o cutie de pantofi sau altceva decupata si apoi iar vopsita sa cumpara-ti lego dar incearca si cu scobitori sau bete de inghetata colorate si puse in forma de om lipite intre ele cat sa dea forma de stickman o sa fie distractiv sa le confectionezi. Funda?

| antonescu321 explică (pentru StickMarian):

Acum iti dau funda.Mersi.