| DevDrunk2 a întrebat:

Cum sterg o aplicatie pe Samsung galaxy tab 2 7.0?
funda!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra in Manager aplicatii si o dezinstalezi.

| alexs99 a răspuns:

Dai la setari aplicatii cauti aplicatia care vrei sa o stergi si dai click pe dezinstaleaza.

| cqalin a răspuns:

Incearca sa intri sa setari, aplicatii, cauti aplicatia care vrei sa o stergi si acolo ii dai dezinstaleaza, sau la setari-aplicatii-administreaza aplicatii-toate....iti arata aplicatiile, click pe cea care vrei sa o dezinstalezi si o sa ai optiunea dezinstalare (in cazul in care e din fabrica poate fi blocata pentru a nu fi stearsa)
Sper sa iti fiu de ajutor cu raspunsul